Kurumsal

Misyonumuz

15 yılı aşkın süredir firmaların ve bireylerin çelik halat,zincir ve bağlantı elemanları taleplerini yüksek güvenlik ve yüksek kalite anlayışından hiç bir şekilde ödün vermeden engin tecrübemiz ile karşılamaktayız. Bu bağlamda en önemli misyonumuz temel ilkelerimizden olan satış sonrası takibimiz ile müşteri güven ve memnuniyetinin sürekliliğini korumaktır. İleri teknolojilerin kullanıldığı ar-ge çalışmalarımızla yeni ürünler geliştirmek, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek verimliliği ve güvenliği yüksek ürünler seçerek 7/24 kaliteli ve dürüst hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Temel hedefimiz; Teknololojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek, yaptığımız yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine katkı sağlamak, çalışanlarımızın eğitim ve verimliliğini sürekli geliştirerek hizmet kalitemizin her geçen gün arttırılması ve sektörde öncü olan firmamızı her bir adım ileriye taşımaktır.

Kalite  Ve Yönetim

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sonrasında da her daim ürünlerimizin arkasında, müşterimizin yanında olmak ana hedeflerimizdendir. 

Sahip olduğumuz yenilikçi, dürüst, müşteri odaklı ve rekabetçi değerlerimizi koruyarak, tüm faaliyetlerimizi ‘’sürekli gelişim “ felsefesiyle değerlendirmekteyiz.

Yönetim olarak, çalışanlarımızın motivasyonunu, iş ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlayıp, kalite yönetim sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağımızı taahhüt ederiz.


Web Tasarım